Vítáme Vás na stránkách
společnosti DUDA-stone, s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2014 jako logická nadstavba společnosti DUDA-koupelny s.r.o., která se prakticky od roku 1992 zabývá především dovozem obkladů a dlažeb od renomovaných evropských, především italských výrobců.

Z hlediska vývoje trhu a s ohlédnutím k potřebám našich zákazníků, jsme se rozhodli založit novou firmu, která se bude zabývat výhradně dovozem komodity kámen a výrobků z něho. Rozvinuli jsme spolupráci s výrobci z Indie, Číny, Turecka, Řecka a Itálie a připravujeme spolupráci s majiteli lomů a zpracovateli kamene z dalších zemí.

Řada produktů, které nabízíme je opravdu velmi široká. Vidíme velké možnosti využití přírodních materiálů jak v interiérech - formátované dlažby a obklady, parapety, schodiště, koupelnové a kuchyňské desky, tak i v exteriérech - pravidelné a nepravidelné dlažby, chodníky, fasádní systém SLATEWALL, obložení bazénů, okrasné kameny, šlapáky a solitéry, mramor, žula, onyx, KAMENNÁ DÝHA, břidlice, kvarcit, rula, vápenec, pískovec, andezit, porfýr.

Upozorňujeme především na naši novinku - desky z polodrahokamů, které vytvářejí vysoce estetickou nadstandardní atmosféru v luxusních interierech...

Skladem v naší pobočce v Olomouci máme materiály, o které je největší zájem a tyto zásoby stále doplňujeme. Na objednávku jsme schopni dodat téměř jakékoli kamenné výrobky. Ale protože se jedná o přímý dovoz zboží z celého světa, je nutno počítat s adekvátními termíny dodání. Odměnou pro naše zákazníky je potom výborná cena zboží, kde garantujeme ceny nižší než internetové. Do širokého portfólia našich služeb patří také možnost dopravy přímo na stavbu a také možnost provedení kamenických prací mistry svého oboru, kteří mají významné realizace v Česku i v zahraničí.

V naší pobočce v OC DOMUS ve Zlíně-Malenovicích Vám nově nabízíme kamenné obklady a můžete zde také shlédnout výstavu podsvícených desek z polodrahokamů. Postupně zde plánujeme rozšířit vzorkovnu na všechno zboží, které standardně nabízíme v Olomouci.

Těšíme se tedy na Vaši návštěvu v naší hlavní provozovně v ulici Stará Přerovská v Olomouci, kde Vám naši specialisté poskytnou další podrobné informace a poradí Vám s výběrem vhodných materiálů podle Vašich požadavků.

Za celý tým
Mgr. Vlastimil Duda

Prodejna

DUDASTONE s.r.o.
Zahradní 1215
763 02 Zlín - Malenovice
po - pá: 8.30 - 17.00
so: po telefonické domluvě

Kontakt

Vlastimil Duda
jednatel společnosti